Печать

Joomla 3.0

Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2020 йил 9-10 сентябрь кунлари баҳоловчининг малака сертификатини олиш учун навбатдаги бўлиб ўтадиган малака имтиҳонига кирувчилар рўйхати маълум қилинади.

Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2020 йил 9-10 сентябрь кунлари баҳоловчининг малака сертификатини олиш учун навбатдаги малака имтиҳонлари ўтказилади. Малака имтиҳони ўтказиладиган манзил: Тошкент шаҳар, А.Темур кўчаси 6, Агентликнинг биноси (собиқ Шаҳар ҳокимияти биноси). Ушбу малака имтиҳонига рўйхат бўйича маълум бир кунда имтиҳонга кириши белгиланган шахслар, ушбу белгиланган кунга имтиҳонга келишлари шарт. Бошқа кунги имтиҳонга келган шахслар ўз белгиланган кунда келмагани учун имтиҳонда қатнашмайди ва келмаган деб ҳисобланади. Имтиҳон топшириш учун келган талабгорлар фақат шахсини тасдиқловчи паспортлари билан имтиҳонга киритилади.


Малака имтиҳони 9:30 дан 13:00 га қадар ўтказилади.
Имтиҳон вақтида талабгорларга қуйидагилар тақиқланади:
- Қонунчиликка оид ва услубий қўлланма-материалларидан, маълумотнома ҳамда махсус адабиётлардан фойдаланиш;
- Мобил телефон ва бошқа турли ҳил алоқа воситаларидан фойдаланиш;
- бошқа имтиҳон топширувчилар билан гаплашиш.
Мазкур талабларга риоя этмаган талабгорлар аудиториядан чиқарилади ва имтиҳонда ўтмаган ҳисобланади.
Малака имтиҳонини топшириш вақти регламенти:
• 9:30 дан 11:00 га қадар Ўзбекистон Республикасининг барча вилоятлари ва Қорақалпоғистон Республикасида яшовчилар учун;
• 11:00 дан 13:00 га қадар Тошкент шаҳрида яшовчилар учун ўтказилади.

Маълумот учун телефонлар: (+998 71) 259-22-87, 259-20-19

09.09.2020 йилда баҳоловчилар малака имтиҳонига кирувчи талабгорлар рўйхати

Ф.И.О. Иш жойи Ҳудуд номи
1 Abdullayev Ulug`bek Ne`matovich "Наманган Баҳолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Наманган вилояти
2 Abidov Farxod Fozilovich "Global Baholash" МЧЖ Фарғона вилояти
3 Achilov Zoxidjon Mardonovich "Navoiy Invest Baho" МЧЖ Навоий вилояти
4 Alimov Farxod G'ofur-o'g'li "Mega Expert Premium Plus" МЧЖ  Андижон вилояти
5 Aliyev Saidazizxon Saidamirxon-o`g`li "Konkurent Baho" МЧЖ  Андижон вилояти
6 Amanov Mirzabek Abdunazarovich "Navoiy Invest Baho" МЧЖ Навоий вилояти
7 Axmedov Shohrux Mohirjon-o'g'li "Тошкент шахар бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Тошкент ш.
8 Bozorov Sherzodbek Mo'minovich "Biznes va intellektual mulk baho" МЧЖ Андижон вилояти
9 Djuraboyev Eldor Murodilovich "Mega Biznes Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
10 Djuraboyev Nodirbek Murodilovich "Mega Biznes Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
11

Ermatov Uktamjon Olimjonovich

"Navoiy Invest Baho" МЧЖ Навоий вилояти
12 Gazibayev Akmaljon Abdulaziz-o`g`li "Sarmoya mulk baholash" МЧЖ Андижон вилояти
13 Gulmurodov Maxsud Abror-o`g`li "SB Mustaqil baholash" МЧЖ Жиззах вилояти
14 Ismailov Alisher Salimovich "Alfa elegant trans" МЧЖ Фарғона вилояти
15 Kasimov Rafik Shinibayevich "Nukus baholash va konsalting" МЧЖ Қорақалпоғистон Республикаси
16 Kurbonov Said Akbarovich "Mega Biznes Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
17 Madraximov Xasanboy Odiljonovich Вақтинча ишсиз Андижон вилояти
18 Maxamadjonov Abrorjon Adxamjon-o`g`li "Universal Appraiser Group" МЧЖ Тошкент ш.
19 Miralimov Baxrom Baxodirovich "Duet Consult" МЧЖ Тошкент ш.
20 Mirimov Akmal Ibroxim o'g'li "PRIME CONSALT BUSINESS GROUP" МЧЖ  Тошкент ш.
21 Mirzayev Farxod Muxitdinovich "West Valuation" МЧЖ Тошкент ш.
22 Mirzayev Xasanboy Yo`ldashevich "Biznes Mustaqil Baho" МЧЖ Фарғона вилояти
23 Muxtaraliyev Nurali G`ulomovich "Mega Biznes Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
24 O`razbayev Shuhrat Asatullayevich Вақтинча ишсиз Тошкент ш.
25 Oblaberdiyeva Shaxnoza Anvarjonovna "Smart Expert Group" МЧЖ Фарғона вилояти
26 Pattayeva Gulbaxorxon Ismatillayevna "Laziz Invest Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
27 Qo`chqarov Abdimalik Miryaqubovich "Vodiy Standart Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
28 Raximov Abbosxon Shovkat-o`g`li "Бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Тошкент ш.
29 Raxmatov Abdulla Axmedovich Вақтинча ишсиз Тошкент ш.
30 Raxmonov Xushnudbek Kozimovich "Konkurent Baho" МЧЖ  Андижон вилояти
31 Ro`ziyeva Jamilaxon Pozilovna "Mega Expert Premium Plus" МЧЖ  Андижон вилояти
32 Sadayev Nurislom Chori-o'g'li "Partner Evaluator Consulting" МЧЖ  Сурхондарё вилояти
33 Saydullayev Sardor Baxtiyor-o`g`li  "SB Mustaqil baholash" МЧЖ Жиззах вилояти
34 Sharaxmetov Shavkat "West Consult" МЧЖ Тошкент ш.
35 Shokirov Mansurjon Marubovich "Mega Biznes Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
36 Shukirullayeva Marziya Rustemovna "Sherdor Expert" МЧЖ  Тошкент ш.
37 Tojiboyev Ashurali Saidahmad-o'g'li "Vodiy Standart Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
38 Ulug`berdiyev Alisher Aliqulovich "Olimp-Baholash va ekspertiza markazi" МЧЖ Навоий вилояти
39 Usmanov Saidkarim Maksudovich "Bekzod Ekspert" МЧЖ Тошкент ш.
40 Xakimov Farruxbek Anvarovich "Konkurent Baho" МЧЖ  Андижон вилояти
41 Xasilov Jaxongir Xalimjanovich "Konkurent Baho" МЧЖ  Андижон вилояти
42 Xolmatov Jurabek Pattajon ugli "Osiyo Baho Servis" МЧЖ  Тошкент ш.
43 Yuldashev Dilshodbek Nurullayevich "Mega Biznes Baho" МЧЖ  Фарғона вилояти
44 Yuldasheva Nodira Akmalevna "Osiyo Baho Servis" МЧЖ Тошкент ш.
45 Ziyodxo`jayev Akmal Anvar-o`g`li "Real Consult Service" МЧЖ Тошкент ш.
46

Zoxidov Umidjon Umar-og`li

"Osiyo Baho Servis" МЧЖ  Тошкент ш.
47 Назыров Наимджон Васижанович "Siant Baho" МЧЖ Тошкент ш.

 

10.09.2020 йилда баҳоловчилар малака имтиҳонига кирувчи талабгорлар рўйхати

Ф.И.О. Иш жойи Ҳудуд номи
1 Abdulladjanov Dilmurod Abdulladjanovich "Universal Appraiser Group" МЧЖ Тошкент ш.
2 Abduraxmanov Laziz Tuxtamuradovich Вақтинча ишсиз Тошкент ш.
3 Abduraxmanov Umrbek Kamiljanovich "Хоразм эксперт бахолаш" МЧЖ Хоразм вилояти
4 Aliqulov G'ulomjon Valiyevich "Samarkand Ideal servis" МЧЖ  Самарқанд вилояти
5 Axmatov Umidjon Uktam-o`g`li "Navoiy Baxo Konsalt" МЧЖ Самарқанд вилояти
6 Boymuradov Jamil Sharipbayevich "Samarkand Ideal servis" МЧЖ  Самарқанд вилояти
7 Djabbarov Shuxrat Djumayevich "Guliston Baholash konsalting" МЧЖ Сирдарё вилояти
8 Djumayev Raxmat Kadirovich "PREMIUM PROGRESS" МЧЖ Бухоро вилояти
9 Djunayev Uchkun Shavkatovich "IQTISODIY ANALIZ VA EKZPERTIZA" МЧЖ Бухоро вилояти
10 Egamov Dilmurod Yuldashevich Вақтинча ишсиз Бухоро вилояти
11 Eshmonov Shuxrat Alikulovich "Diller-sarmoya" МЧЖ Самарқанд вилояти
12 Ibayev Djaloliddin Xujabekovich "Samarkand Ideal servis" МЧЖ  Самарқанд вилояти
13 Islamov Umidjon Muratovich "Expert Baholash" МЧЖ Тошкент ш.
14 Kabulov Zokir Xushnudovich "Хоразм эксперт бахолаш" МЧЖ Хоразм вилояти
15 Kurbanov Dilshod Ismatullayevich "Guliston Baholash konsalting" МЧЖ Сирдарё вилояти
16 Madraimov Zafar Alisherovich "Accurate Value" МЧЖ Самарқанд вилояти
17 Mansurov Uligbek Avazbekovich "Ekskluziv Ekspert-Baholovchi" МЧЖ Наманган вилояти
18 Matchonov Mansur Qasimboyevich "INNOVATION VALUATION GROUP" МЧЖ  Хоразм вилояти
19 Mirsoatov Dilshod Yo'ldosh-o'g'li "Assessment Center" МЧЖ Тошкент вилояти
20 Muminov Akram Sharifxonovich "Sherdor Expert" МЧЖ  Наманган вилояти
21 Muminov Rustam Xamroyevich "Бухоро баҳолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ  Бухоро вилояти
22 Nishonov Abdulaziz Tojiddin-o`g`li "Sherdor Expert" МЧЖ  Наманган вилояти
23 Norkulova Lola Nurali-qizi "Samholis-baho" МЧЖ Самарқанд вилояти
24 Ortiqov Bahtiyor Mamataliyevich "Real Biznes Baho" МЧЖ Наманган вилояти
25 Raxmatullayeva Xurshida Adiljanovna "Тошкент вилояти баҳолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Тошкент ш.
26 Sabitov Akbar Axrarovich "TSIAR-EKSPERT" МЧЖ Тошкент ш.
27 Sadikova Gulnoza Kudratillayevna "Tehnical analitic servis" МЧЖ Тошкент ш.
28 Sultanov Javoxir Zakirovich "Original Baholash" МЧЖ Қашқадарё вилояти
29 Sultanova Madina Muxtarjanovna  "UNIVERSAL BEST ESTIMATE" МЧЖ Тошкент вилояти
30 Tulyaganov Adxam Ismailovich "Alpa Group Consalting" МЧЖ Тошкент ш.
31 Turaxujayev Sulaymon Sultonovich "MULK INVEST BAHO" МЧЖ Наманган вилояти
32 Ubaydov Shuxrat Ibadovich "Baholash Konsalting servis" МЧЖ Бухоро вилояти
33 Umarov A'zamjon Umarovich "Biznes Tadqiqot Konsalting" МЧЖ  Бухоро вилояти
34 Umirov Farxod Mixliyevich "Kapital Baho" МЧЖ Қашқадарё вилояти
35 Urazov Alisher Tairbayevich "Guliston Baholash konsalting" МЧЖ Сирдарё вилояти
36 Usmanov Akramjon Urinbayevich "Баҳолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Тошкент вилояти
37 Vosiqov Mirzabek Abduraxim-o`g`li "Universal Appraiser Group" МЧЖ Тошкент вилояти
38 Xaitov Otabek Atoyevich "IQTISODIY ANALIZ VA EKZPERTIZA" МЧЖ Бухоро вилояти
39 Xaloqova Nigora Xodijonovna "Фазилат Нури Плюс" ХК Бухоро вилояти
40 Xamidov Abdurashid Abduraxmonovich "Carat Consult" МЧЖ Наманган вилояти
41 Xaydarov Bobir Atoyevich "Biznesni baholash va ekspert-konsalt" МЧЖ Бухоро вилояти
42 Xudoyarov Ne'matillo Eshnazarovich "Ekonomiks Standart" МЧЖ Самарқанд вилояти
43 Yakubjanov Jamshid Rixsibayevich "Expert Baholash" МЧЖ Тошкент вилояти
44 Yuldashbekov Otabek Xudoyarovich Вақтинча ишсиз Тошкент ш.